Nacházíte se zde: Úvod » Reference

Reference

Vážený pane doktore,
k Vaší zádosti tímto potvrzujeme, že jste Českému rozhlasu řádně poskytoval v letech 2007 - 2009 právní a poradenské služby týkající se zadávání veřejných zakázek, spočívající v komplexním zajištění zadávacích řízení a zastupování zadavatele podle zákona o veřejných zakázkách.

S poskytováním Vašich služeb jsme spokojeni.

Český rozhlas, Zdeněk Vodsloň

 
 

Vážený pane doktore,
k Vaší žádosti tímto potvrzuji, že jste ČR - České obchodní inspekci řádně poskytoval v letech 2007 až 2010 právní a poradenské služby týkající se zadávaní veřejných zakázkách, spočívající v komplexním zajištění níže uvedených vybraných zadávacích řízení a zastupování zadavatele podle zákona veřejných zakázkách.

S poskytováním Vašich služeb jsme byli maximálně spokojeni.

Česká obchodní inspekce, RNDr. Jana Příhodová

 
 

Vážený pane doktore,
k Vaší žádosti tímto potvrzuji, že jste Odborové zdravotní pojišťovně zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, IČ: 47114321, Roškotova 1225/1, Praha 4, poskytoval v letech 2008 až 2011 právní a poradenské služby v oblasti zadávaní veřejných zakázek, spočívající v komplexní administraci a zajištění níže uvedených vybraných zadávacích řízení a služeb vč. zpracování zadávací dokumentace a zastupování zadavatele podle zákona o veřejných zakázkách.

Služby byly provedeny řádně a odborně

Oborová zdravotní pojištovna, Ing. Ladislav Friedrich, CSc.

 
 

Kontaktujte nás

Sečtěte a zaokrouhlete (22.1 + 16.6) *

* Prosím vyplňte údaje označené hvězdičkou.

Nahoru